BAĞTAŞI DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ
Anasayfa İlimiz İlçemiz Köyümüz Derneğimiz Resim Galerisi Reklam Ver Videolar Ziyaretci Defteri İletişim
İLİMİZ
o DERNEĞİMİZ
o DERNEK TÜZÜK
o YÖNETİM KURULU
o ÜYE LİSTEMİZ
o ŞİİRLER & MANİLER
o AĞALARIMIZ
o BAŞKANIMIZIN MESAJI
o BASINDA DERNEĞİMİZ
BAĞTAŞI DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ
BİZDEN HABERLER
SON VİDEO
GALERİDEN SEÇMELER
Yayla
ANKET
Yönetici :..
wwww.bagtasi.com
BAŞKANIMIZIN MESAJI

 

 

Başkanımızın Mesajı

 

 
Sevgili Bağtaşılılar ve hemşehrilerimiz
 
Bir seçim dönemini geride bıraktık. Bizden önceki yönetimde bulunan arkadaşlarıma ve başkanıma derneğimize ve köyümüze yaptıkları hizmetler karşılığında teşekkür ederim. Sizlerin ve saygıdeğer üyelerimizin de verdiği destek ile görevi şu anda biz devralmış bulunuyoruz. Yapılacak hizmetlerin ve görevlerin devamlılığının olacağından hiç kimsenin şüphesi ve telkini olmasın. Tabiki imkanlar çerçevesinde derneğimizin aktif faaliyetlerinin genişleyeceğini ve büyütüleceğini buradan siz sevgili üyelerimize ve hemşehrilerimize duyurmak istiyorum. Buradaki amaç ortak görüşlerimiz ve değerlerimiz öne çıkmalı ve böylece toplum daha güçlü ve kazançlı olmalıdır. 
Bu genel değerlendirmeden sonra derneğimize dönersek, üyelik çalışmalarımızın hızlandırılması ve aidatların toplanması için etkin çalışmamız gerekmektedir. 
Derneğimizin kuruluşundan bu yana faaliyet süresi boyunca Bağtaşılı hemşehrilerimizin birbirleri ile tanışıp kaynaşması, yöremiz kültürünün geliştirilmesi ve hasta veya yardıma muhtaç kasabalılarımıza ve üyelerimize yardım ellerimizin uzatılması amacıyla birçok etkinlik vb. ziyaretler gerçekleşmiş ve ileriki dönemlerde de bu tür işlevler devam edecektir.  
Dini ve milli bayramlarımızda dernek merkezimizde bayramlaşma merasimleri düzenlenerek örf ve ananelerimizin muhafazası ve bekası için çalışmalar hızla devam edecektir. Yapılan faaliyetlerde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan tüm üyelere ve sevgili dostlara teşekkürü bir borç biliriz. Sizlerin de desteği ile derneğimizin faaliyetlerinin daha çok gelişip artarak devam edeceğine inancımız tamdır.
Yönetim Kurulumuz malumunuz olduğu üzere her yıl yaz aylarında ve çeşitli dönemlerde düzenlediği kır gezisi, geceler ve toplantılarda derneğimizin sesini tüm yöreye duyurmuştur.
 
 
Daha önceki zaman içerisinde genel kurulumuzda ve değerli üyelerimiz arasında olup da şimdi aramızda olamayarak Hakkın rahmetine kavuşan değerli dostlara Allah’tan rahmet ve kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.
Çalışmalarımızı, diyalog ve iletişimi etkin kılmak için derneğimiz sitesini yeniledik. Daha gelişkin ve diri bir site oluşturmak için herkesin yardımına ihtiyaç vardır. Herkesi Bağtaşı ve yöremize ilişkin her tür belge ve bilgiyi dernek yönetimine veya arkadaşımız İzzet BALTA'ya ulaştırarak ya da görüş ve önerilerinizi bize ve sitemize ileterek katkıda bulunmaya çağırıyoruz.
 
 Sevgi ve Saygılarımla
Dernek Başkanı
Davut AZMAN
 

 

 

BAĞTAŞI DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ
ÜYE GİRİŞ
Kull. Adı
Şifre
 
Üye Ol    -   Şifremi Unuttum
HAVA DURUMU
GÜNLÜK GAZETELER
LÜTFEN BİR GAZETE SEÇİNİZ.
FAYDALI LİNKLER
8 VALİLİKLER (70)
8 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE (18)
8 HAVA YOLU (5)
8 BANKALAR (36)
8 FAYDALI LİNKLER (20)
8 DOST SİTELER (6)
8 GAZETELER (45)
DÖVİZ KURU
SİTE SAYAÇ
Sayac
Bugün 146
Toplam 866716
Üye Sayısı 129
Bugün Üye Olan 0
BAĞTAŞI DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ
Copright © 2009 BAĞTAŞI DERNEĞİ Tüm Hakları Saklıdır.